AYES-AY Hakkinda

1988’den bu yana Eğitim için Anatomik Modeller

1988 yılında kurulan Ayes-Ay tüm dünyada her türlü sağlık profesyoneli için imal ve tedarik ettiği tıbbi eğitim destekleri ile bilinmektedir. Çok geniş ürün çeşitlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve tercihlerine doğrudan cevap vermek amacıyla tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Modeller, Simülatörler ve Tablolar

Benzersiz eğitim desteklerimiz sağlık profesyonellerine dikiş atma ve enjeksiyon tekniklerinden resüssitasyon ve hava yolu yönetimine kadar her türlü temel klinik ve hasta bakım becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. Bu eğitim simülatörleri, en mükemmel anatomik model çeşitleri ve doğru, yüksek kaliteli anatomik tablolarla birlikte bizi Sağlık Eğitiminin en önde gelen isimlerinden birisi haline getirmektedir.

Üretim ve Geliştirme

Ürün çeşitlerimizi sağlık profesyonelleriyle işbirliği yapmak suretiyle sürekli geliştirmekteyiz, en yeni malzemeleri ve en son teknolojileri kullanarak yeni ürünler tasarlamakta ve mevcut ürünlerimizi iyileştirmekteyiz. Geniş kapsamlı eğitim simülatörü çeşitlerimiz İstanbul/TÜRKİYE’DE üretilmektedir.

İhracat

21 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerindeki müşterilerimize ihracat yapmaktayız ve dünyaca tanınmış tıbbi eğitim kuruluşları, hemşirelik okulları, hastaneler ve üniversitelerle uzun yıllara dayanan köklü ilişkilerimiz bulunmaktadır. Bir çok ülkede son derece güvenilir bir dağıtım ağına sahibiz. Sizi ülkenizdeki distribütörümüze yönlendirebilmemiz için distribütör sayfamıza bakınız veya bizimle temasa geçiniz.

Felsefemiz

Ayes-Ay bir özel girişim şirketidir ve İstanbul/TÜRKİYE’DE bulunan amaca uygun modern tesislerinde hizmet vermektedir. Ürünlerimizle ilgili tavsiyelerde bulunmaya ve bilgi vermeye her zaman hazır, son derece deneyimli ve konusunda uzman bir Satış Ekibine sahibiz. Ayes-Ay müşterilerine verdiği kişiye özel hizmetlerle gurur duymaktadır.